Nové i použité náhradní díly MAN TGX

 

Sháníte náhradní díly pro Vaše vozidlo? Přijeďte k nám. Vše si můžete projít a prohlédnout. - náhradní díly máme uskladněné v kryté hale.  

Kontaktujte nás! Domluvíme se. 

tel.: +420 775 587 301, +420 722 992 492

Máte nabouraný vůz MAN TGX? Nabídněte ho nám!

 

Ukázka z naší nabídky náhradních dílů pro vozidla MAN TGX

Náhradní díly pro vozy MAN TGX

(Aktuální nabídka se může lišit)

Nabízíme Vám motory, převodovky, kabiny, chladiče, startéry, alternátory, řídící jednotky, kardany, vysoušeče, kompresory. přední náboje, spací nástavby, dveře, rámy, nárazníky nebo sedačky.

Můžete si od nás odvést také dále také olejové servo, převodovky řízení, tachografy a pneumatiky, pojistkovou skříňku, interkoler, chladič klimatizace a další.

Můžete u nás sehnat i přístrojovou desku, přední kapotu, horní spoiler, světla, diferenciály, poloosy, zpětné zrcátka, příčky návěsu nebo tažné zařízení.

Vše za velmi výhodné ceny.

Obecné informace o nákladním vozech MAN TGX

Optimální řešení pro dálkovou přepravu
Ve vnitrostátní a mezinárodní dálkové přepravě jsou efektivita a produktivita rozhodujícími faktory, abyste obstáli v celosvětové konkurenci. Vozidlo pro dálkovou přepravu MAN TGX je novým etalonem mezi těžkými nákladními automobily a splňuje nejvyšší požadavky na pohodlí, hospodárnost a dynamiku. Seznamte se s nákladním automobilem MAN TGX a dosáhněte svých cílů ještě bezpečněji, rychleji a efektivněji.

  • Spolehlivý
  • Vhodný pro různé nástavby
  • Pohodlný
  • Hospodárný

Zdroj: http://www.truck.man.eu/cz/cz/dalkova-preprava/tgx/prehled/Prehled.html

Poptávka