Nové i použité náhradní díly Mercedes Actros

 

Vlastníte bouraný vůz Mercedes  Actros? Nabídnete ho nám - vykoupíme ho.

Sháníte náhradní díly pro Váš vůz a stále váháte? Zastavte se u nás. Náhradní díly máme uskladněné v naší kryté hale.  Vše si můžete v klidu prohlédnout na vlastní oči.

Kontaktujte nás! Domluvíme se. 

tel.: +420 775 587 301, +420 722 992 492

Náhradní díly pro vůz Mercedes Astros

(Aktuální nabídka se může lišit)

Naše nabídka zahrnuje přístrojovou desku, přední kapotu, horní spoiler, světla, diferenciály, poloosy, zpětné zrcátka, příčky návěsu nebo tažné zařízení.

Můžete u nás sehnat i pojistkovou skříňku, interkoler, chladič klimatizace, přední náboj, spací nástavbu, dveře, rám, nárazníky nebo sedačky.

Můžete si od nás odvést také motory, převodovky, kabiny, chladiče, startéry, alternátory, řídící jednotky, kardany, vysoušeče, kompresory. Dále také olejové servo, převodovky řízení, tachografy a pneumatiky.

Vše za velmi výhodné ceny.

Obecné informace o nákladním vozidle Mercedes Actros

Vítejte v novém rozměru
Každý, kdo chce mít náskok, potřebuje vozidlo, které tomuto standardu odpovídá ve všech ohledech. Abychom vám mohli nabídnout vozidlo, které je ve všech ohledech optimální pro dnešní i budoucí dálkovou přepravu , s ohledem na stále rostoucí požadavky týkající se pohodlí, ziskovosti, dynamického řízení a rozmanitosti, jsme se rozhodli model Actros úplně překonstruovat a postavit znovu.

Výsledkem je nákladní vůz, který je ve všech ohledech od přední až po zadní část úžasný. Se svými devíti kabinami nabízí maximální pohodlí. Pak v něm budete díky mnoha technickým inovacím šetřícím palivo a skvěle sladěným službám na silnici ziskovější než kdykoliv předtím. Protože je jej snazší a bezpečnější řídit a jedná se o více výkonné vozidlo než dosud prakticky jakýkoliv nákladní vůz. A protože je skvěle konfigurovaným vozidlem pro takřka jakékoliv použití v dálkové nákladní přepravě, a to díky ohromné rozmanitosti, z níž si můžete vybírat, ať již jde o výbavu, příslušenství, nebo modelové varianty. Nastupte a zažijte nový rozměr dálkové přepravy. 

zdroj: mercedes-benz.cz

Poptávka