Náhradní díly pro Vaše vozidlo DAF LF

(Aktuální nabídka se může lišit)

Naše nabídka zahrnuje motory, převodovky, kabiny, chladiče, startéry, alternátory, řídící jednotky, kardany, vysoušeče, kompresory. Dále také olejové servo, převodovky řízení, tachografy a pneumatiky.

Můžete u nás sehnat i pojistkovou skříňku, interkoler, chladič klimatizace, přední náboj, spací nástavbu, dveře, rám, nárazníky nebo sedačky.

Můžete si od nás odvést také přístrojovou desku, přední kapotu, horní spoiler, světla, diferenciály, poloosy, zpětné zrcátka, příčky návěsu nebo tažné zařízení.

Vše za velmi výhodné ceny.

Obecné informace o nákladním vozu DAF LF

Dokonalý partner při rozvážení
Čilost v hustém provozu, snadný nástup a výstup, nízká pohotovostní hmotnost a tedy i jedno z nejvyšších užitečných zatížení ve své třídě. S malým poloměrem zatáčení a snadnou manévrovatelností je vozidlo DAF řady LF s celkovou hmotností 6 až 21 tun dokonalým partnerem pro rozvážení po městě nebo oblasti.

Řada vozů DAF LF nabízí vynikající manévrovatelnost, snadný přístup do kabiny, nízkou pohotovostní hmotnost a tedy i jedno z nejvyšších užitečných zatížení ve své třídě, pohodlí, výkon a nízkou spotřebu paliva. Ideální nákladní vůz pro distribuci zboží s celkovou hmotností 6 až 21 tun.

Příjemný a pohodlný pro řidiče. Spolehlivý, flexibilní a ekonomický pro provozovatele. Moderní konstrukce vozů LF navíc odráží image vaší firmy. Vozidla DAF řady LF nejsou vhodná pouze do města a na venkov, ale splňují také požadavky na delší cesty.

Nové i použité náhradní díly DAF LF


Máte nabouraný vůz DAF LF? Nabídněte ho nám!

Sháníte náhradní díly pro Vaše vozidlo a nejste si stále jisti? Přijeďte k nám. Náhradní díly máme uskladněné v naší kryté hale.  Vše si můžete v klidu prohlédnout na vlastní oči.

Kontaktujte nás! Domluvíme se. 

tel.: +420 775 587 301, +420 722 992 492

Ukázka z naší nabídky náhradních dílů pro vozidlo DAF LF

Poptávka

Zdroj: www.daf.eu/cz/