Nové i použité náhradní díly MAN TGL


Sháníte náhradní díly pro Vaše vozidlo? Přijeďte k nám. Všechny náhradní díly máme uskladněné v kryté hale.  Vše si můžete projít a prohlédnout.

Kontaktujte nás! Domluvíme se. 

tel.: +420 775 587 301, +420 722 992 492

Máte nabouraný vůz MAN TGL? Nabídněte ho nám!

Ukázka z naší nabídky náhradních dílů pro vozidla MAN TGL

Náhradní díly pro vozy MAN TGL

(Aktuální nabídka se může lišit)

Nabízíme Vám motory, převodovky, kabiny, chladiče, startéry, alternátory, řídící jednotky, kardany, vysoušeče, kompresory. přední náboje, spací nástavby, dveře, rámy, nárazníky nebo sedačky.

Můžete u nás sehnat i přístrojovou desku, přední kapotu, horní spoiler, světla, diferenciály, poloosy, zpětné zrcátka, příčky návěsu nebo tažné zařízení.

Můžete si od nás odvést také Dále také olejové servo, převodovky řízení, tachografy a pneumatiky, pojistkovou skříňku, interkoler, chladič klimatizace a další.

Vše za velmi výhodné ceny.

Obecné informace o nákladním vozech MAN TGL

 

Podnikatelé oceňují vysoké užitečné zatížení a nízkou spotřebu paliva, řidiči jsou nadšení jeho pohodlím a skvělou ovladatelností: Typ TGL nabízí nejúčinnější řešení veškerých požadavků distribuční dopravy. A protože v náročných dodacích lhůtách si nelze dovolit výpadky, má TGL nejvyšší spolehlivost.

Všestranný, dynamický a spolehlivý

Vynikající ovladatelnost, nízká nakládací hrana, vysoké užiteční zatížení, dynamické jízdní vlastnosti a skvělá obratnost díky krátkému rozvoru.

Velmi hospodárný – i ve verzi Euro 6

Nejnižší spotřeba a nízké emise CO2 díky recirkulaci spalin v emisní normě Euro 6. Mimořádně cenné: V Německu se neplatí mýto do hmotnosti 11,99 tun.

Optimalizovaný design a ještě více pohodlí – uvnitř i venku 

Nově vytvořené prostředí v interiéru na úrovni, kterou znáte pouze z osobních automobilů vyšší třídy. Výrazně dynamický design exteriéru: Nový tvar přídě s lepší aerodynamikou a nižší spotřebou paliva.

Zdroj: http://www.mantruckandbus.cz/

Poptávka