Nové i použité náhradní díly Mercedes Atego


Vlastníte bouraný vůz Mercedes Atego? Nabídnete ho nám - vykoupíme ho.

Sháníte náhradní díly pro Váš vůz a stále váháte? Zastavte se u nás. Náhradní díly máme uskladněné v naší kryté hale.  Vše si můžete v klidu prohlédnout na vlastní oči.

Kontaktujte nás! Domluvíme se. 

tel.: +420 775 587 301, +420 722 992 492


Ukázka z naší nabídky náhradních dílů pro vozidlo Mercedes Atego

Náhradní díly pro vůz Mercedes Atego

(Aktuální nabídka se může lišit)

Naše nabídka zahrnuje přístrojovou desku, přední kapotu, horní spoiler, světla, diferenciály, poloosy, zpětné zrcátka, příčky návěsu nebo tažné zařízení.

Můžete u nás sehnat i pojistkovou skříňku, interkoler, chladič klimatizace, přední náboj, spací nástavbu, dveře, rám, nárazníky nebo sedačky.

Můžete si od nás odvést také motory, převodovky, kabiny, chladiče, startéry, alternátory, řídící jednotky, kardany, vysoušeče, kompresory. Dále také olejové servo, převodovky řízení, tachografy a pneumatiky.

Vše za velmi výhodné ceny.

Obecné informace o nákladním vozu Mercedes Atego

S Ategem získáte náskok

Seznamte se podrobně s vozidly Atego a s ovládáním jejich funkcí. 

Atego je spolehlivým a robustním řešením pro každou práci, ať se jedná o přepravu nábytku, rozvážku čerstvého zboží nebo dopravu lehkých nákladů na staveništi. Skvěle se uplatní v rozvážkové dopravě. Vozidla Atego 6 t až 16 t (16 t na přání) se stanou ideálním partnerem pro Vaše podnikání díky své hospodárnosti, spolehlivosti a kvalitě. Zákazníci oceňují nejen jejich velmi nízkou spotřebu paliva, ale také jejich dlouhou životnost.

V návodu k použití naleznete veškeré informace o ovládání vozidel Atego.

Zdroj: www.mercedes-benz.cz

Poptávka