Nové i použité náhradní díly Renault Midlum


Máte vyřazený čí bouraný vůz Renault Midlum? Nabídněte ho nám - Vykoupíme ho!

Nebo naopak - sháníte náhradní díly pro Vaše vozidlo? Přijeďte k nám. Všechny díly máme uskladněné v naší kryté hale.  Vše si můžete v klidu prohlédnout na vlastní oči.

Kontaktujte nás! Domluvíme se.

tel.: +420 775 587 301, +420 722 992 492


Ukázka z naší nabídky náhradních dílů pro vozidlo Renault Midlum

Náhradní díly pro vozidlo Renault Midlum

(Aktuální nabídka se může lišit)

Naše nabídka zahrnuje přístrojovou desku, přední kapotu, horní spoiler, světla, diferenciály, poloosy, zpětné zrcátka, příčky návěsu nebo tažné zařízení.

Můžete u nás sehnat i motory, převodovky, kabiny, chladiče, startéry, alternátory, řídící jednotky, kardany, vysoušeče, kompresory. Dále také olejové servo, převodovky řízení, tachografy a pneumatiky

Můžete si od nás odvést také pojistkovou skříňku, interkoler, chladič klimatizace, přední náboj, spací nástavbu, dveře, rám, nárazníky nebo sedačky.

Všechno za velmi příznivé ceny.

Obecné informace o nákladním voze Renault Midlum

USNADNĚTE SI ŽIVOT

Renault Midlum vám dá do rukou skvělé trumfy: neobyčejnou manévrovatelnost, bezkonkurenční kapacitu užitkového nákladu a pohodlné řízení srovnatelné s osobním automobilem. Nabídku rozšiřují i nové silnější motory Euro 5 (180 až 300 koní) umožňující kontrolu spotřeby, jakož i dvě automatizované převodovky Optitronic* s ovládáním na volantu.

Zdroj: www.renault-trucks.cz/

Poptávka