Nové i použité náhradní díly DAF XF


Máte nabouraný vůz DAF XF? Nabídněte ho nám! Sháníte náhradní díly pro Vaše vozidlo a nejste si stále jisti? Přijeďte k nám. Náhradní díly máme uskladněné v naší kryté hale.  Vše si můžete v klidu prohlédnout na vlastní oči.

Kontaktujte nás! Domluvíme se. 

tel.: +420 775 587 301, +420 722 992 492


Ukázka z naší nabídky náhradních dílů pro vozidlo DAF XF

Náhradní díly pro Vaše vozidlo DAF XF

(Aktuální nabídka se může lišit)

Naše nabídka zahrnuje motory, převodovky, kabiny, chladiče, startéry, alternátory, řídící jednotky, kardany, vysoušeče, kompresory. Dále také olejové servo, převodovky řízení, tachografy a pneumatiky.

Můžete u nás sehnat i pojistkovou skříňku, interkoler, chladič klimatizace, přední náboj, spací nástavbu, dveře, rám, nárazníky nebo sedačky.

Můžete si od nás odvést také přístrojovou desku, přední kapotu, horní spoiler, světla, diferenciály, poloosy, zpětné zrcátka, příčky návěsu nebo tažné zařízení.

Vše za velmi výhodné ceny.

Obecné informace o nákladním vozu DAF XF

Na míru vašim potřebám
Model XF: standard pro dálkovou silniční přepravu. Navržen pro maximální hospodárnost přepravy. Se zcela novými motory pro normu Euro 6 – 12,9 litrovým motorem PACCAR MX-13 a 10,8 litrovým motorem PACCAR MX-11. Zcela nový podvozek. Nový atraktivní design exteriéru a obnovený interiér. Nejlepší model XF všech dob, pro provozovatele i řidiče.

Poptávka

Zdroj: www.daftrucks.cz